Zamawiając towar w naszym sklepie kupujący może go otrzymać za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL lub odebrać osobiście w siedzibie naszej Firmy w Poznaniu przy ul.Radowita 17.
Wysyłka produktów realizowana jest w ciągu 48h od złożenia zamówienia.
Sposób dostawy                               Koszt dostawy        Czas dostawy
Przesyłka kurierska                            19.68 PLN                  1-2 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa        22.14 PLN                  1-2 dni robocze

Czas dostawy może się wydłużyć z powodu podania błędnego lub niekompletnego adresu dostawy, niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych niezależnych od nas przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.
Sklep REXEL nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki przez firmy kurierskie lub Pocztę Polską. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail.
Na życzenie klienta możemy podać numer listu przewozowego.

Bezpieczeństwo dostawy
Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów. Każdy wysyłany przez nas towar jest starannie zabezpieczony folią bąbelkową i oklejony firmową taśmą REXEL. Dzięki temu mają Państwo pewność, że towar dotrze bezpiecznie i nikt nie ma do niego dostępu po opuszczeniu magazynu. Każdy wysyłany towar jest ubezpieczony do jego pełnej wartości.
W razie jakichkolwiek zastrzeżeń do stanu opakowania, prosimy sprawdzić zawartość w obecności kuriera. W razie stwierdzenia uszkodzenia lub jakichkolwiek braków prosimy spisać z kurierem protokół szkody, koniecznie zachowując 1 egzemplarz. Należy poinformować nas o tym fakcie telefonicznie lub e-mailem, podając numer zamówienia.