Firma Rexel, oprócz sprzedaży maszyn i urządzeń szwalniczych oferuje również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Posiadamy stosowną wiedzę popartą ponad 40-letnim doświadczeniem w zakresie naprawy i konserwacji maszyn oraz urządzeń szwalniczych i dzięki temu nasi serwisanci są w stanie szybko i sprawnie podołać nawet najbardziej nietypowym usterkom.

W naszej ofercie znajduje się:
-kompleksowe przeglądy maszyn i urządzeń,
-usuwanie zanieczyszczeń, resztek nici i materiałów,
-wymiana zużytych podzespołów, łożysk, elementów silnika,
-niezbędna regulacja i wprowadzenie ustawień,
-ostrzenie noży do maszyn overlock,
-ostrzenie stalowych, kutych lub tytanowych nożyczek krawieckich.
serwis pl.png
W zakres serwisowania wchodzą zarówno maszyny domowe Łucznik, Singer, Juki, Janome oraz przemysłowe wszyskich czołowych producentów jak Juki, Dürkopp Adler, Siruba, Global, Typical, Highlead itp. Naprawiamy stebnówki 1- i 2-igłowe, overlocki, renderki płaskie i cylindryczne, guzikarki, podszywarki, ryglówki, oraz ścieniarki do skóry. Serwisujemy różnego rodzaju noże pionowe i tarczowe Great Ocean, Hoffman, Kuris a także klejarki, wytwornice pary oraz stoły prasowalnicze Comel.
Posiadamy bardzo duże zaplecze części zamiennych do wielu rodzajów maszyn i urządzeń szwalniczych, w szczególności tych znajdujących się w ofercie handlowej naszej firmy, co pozwala znacznie skrócić czas potrzebny na naprawę.