Wytwornica pary 1,5L z żelazkiem
Wytwornica pary 1,5L z żelazkiem

COMELECO 1 Wytwornica pary 1,5L z żelazkiem


975,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 • Nie jesteś pewien czy dany produkt będzie odpowiedni dla Ciebie? Nasi sprzedawcy chętnie pomogą wybrać i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Nie jesteś pewien czy dany produkt będzie odpowiedni dla Ciebie? Nasi sprzedawcy chętnie pomogą wybrać i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.
 • Wysyłka i transport odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DHL Wysyłka i transport odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DHL
 • Gwarantujemy bezpieczny transport wszystkich przesyłek. Każda z nich jest ubezpieczona do pełnej wartości zamówienia. Gwarantujemy bezpieczny transport wszystkich przesyłek. Każda z nich jest ubezpieczona do pełnej wartości zamówienia.
 • Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje? Napisz do nas lub skontaktuj się            telefonicznie. Wszystkie niezbędne dane znajdziesz na dole strony. Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje? Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie. Wszystkie niezbędne dane znajdziesz na dole strony.

ComelEco 1,5l to profesjonalna wytwornica pary, która wyposażona jest w zawór bezpieczeństwa, wraz z żelazkiem posiada pojemność 1,5l. Wytwornica pary wykorzystywana jest przede wszystkim z przemyśle ale też w domowej pracowni krawieckiej, zakładzie usługowym czy szwalni. Tkanina, która jest prasowana za pomocą generatora pary ComelEco 1,5l uniknie zagrożenia przypalenia czy też wybłyszczenia. Generator pary Comel ComelEco 1,5 l to bardzo technologiczne i nowoczesne rozwiązanie, wybierane przez wielu Klientów. To urządzenie pozwala na długotrwałe prasowanie, bez możliwości zbyt wielkiego nagrzania się płyty żelazka.

Cechy charakterystyczne:

 • żelazko o mocy 850W wraz z przewodam

 • elektrozawór służący do regulacji pary wodnej

 • podkładka silikonowa pod żelazko

 • manometr

Dane techniczne:

 

 

 

 

napięcie urządzenia

230V

moc urządzenia

850W

moc żelazka

850W

pojemność zbiornika

1,5l

ciśnienie urządzenia

2,5 bara

Waga wytwornicy

10kg

Wymiary opakowania

42cm x 27cm x 29cm


COMELECO 1

Brak recenzji użytkowników.

Inne produkty w tej samej kategorii: