Metkownica standard
Metkownica standard

YH-31S Metkownica standard


30,00 zł
Brutto
Ilość
Produkt dostępny

 • Nie jesteś pewien czy dany produkt będzie odpowiedni dla Ciebie? Nasi sprzedawcy chętnie pomogą wybrać i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Nie jesteś pewien czy dany produkt będzie odpowiedni dla Ciebie? Nasi sprzedawcy chętnie pomogą wybrać i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.
 • Wysyłka i transport odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DHL Wysyłka i transport odbywa się za pomocą firmy kurierskiej DHL
 • Gwarantujemy bezpieczny transport wszystkich przesyłek. Każda z nich jest ubezpieczona do pełnej wartości zamówienia. Gwarantujemy bezpieczny transport wszystkich przesyłek. Każda z nich jest ubezpieczona do pełnej wartości zamówienia.
 • Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje? Napisz do nas lub skontaktuj się            telefonicznie. Wszystkie niezbędne dane znajdziesz na dole strony. Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje? Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie. Wszystkie niezbędne dane znajdziesz na dole strony.

Pistolet igłowy - metkownica YH-31S firmy Red Arrow za pomocą której wygodnie połączysz metki z odzieżą.

Standardowa grubość igły do materiałów o standardowym i luźnym splocie (jedna igła w zestawie).

Metkownica igłowa pozwala na szybkie i pewne przymocowanie metek każdego rodzaju do towarów za pomocą plastikowych żyłek, a ergonomiczna rączka umożliwia długotrwałą i wygodną pracę.

Urządzenie posiada również plastikową nasadkę zabezpieczającą igłę.


YH-31S

Brak recenzji użytkowników.

Inne produkty w tej samej kategorii: